Kjo është Kupa që do t’i takojë sot Prishtinës ose Dritës (FOTO)
Fotot: Driton Bublaku

Kjo është Kupa që do t’i takojë sot Prishtinës ose Dritës (FOTO)

Sport maj 20, 2018 - 15:30

Prishtina dhe Drita do të luajnë sot në mes vete në ndeshjen më të rëndësishme të sezonit, shkruan zeri.info.

Njëra prej tyre do ta festojë sot titullin e kampionit të Kosovës, në ndeshjen që do të zhvillohet në stadiumin “Shahin Haxhiislami” në Pejë.

Image

Siç mund ta shihni përmes këtyre fotografive, ky do të jetë trofeu i Kupës që do t’i takojë Prishtinës ose Dritës sot. /Zëri/

Image