Prishtina – Drita, ekipet në ngrohje dhe gati për derbin e madh
Fotot: Driton Bublaku

Prishtina – Drita, ekipet në ngrohje dhe gati për derbin e madh

Sport maj 20, 2018 - 15:26

Futbollistët e Prishtinës dhe ata të Dritës kanë dalë të ngrohen para lojës së sotme ndërmjet tyre, e cila do ta përcaktojë edhe kampionin e Kosovës, shkruan zeri.info.

Image

Kjo ndeshje e madhe do të fillojë në orën 16:00 dhe do të zhvillohet në stadiumin “Shahin Haxhiislami” në Pejë. /Zëri/

Image