Prishtina – Drita, këto janë formacionet zyrtare (FOTO)
Fotot: Driton Bublaku

Prishtina – Drita, këto janë formacionet zyrtare (FOTO)

Sport maj 20, 2018 - 15:19

Tashmë janë zbuluar formacionet zyrtare me të cilat do ta nisin lojën Prishtina dhe Drita, shkruan zeri.info.

Derbi i madh i futbollit kosovar do të fillojë në orën 16:00 dhe do të zhvillohet në stadiumin “Shahin Haxhiislami” në Pejë.

Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare të të dyja ekipeve. /Zëri/

Image