Ish-futbollisti i Lirisë vdes në moshën 32-vjeçare

Ish-futbollisti i Lirisë vdes në moshën 32-vjeçare

Sport maj 14, 2018 - 21:18
E Fundit

Sot, në moshën 32 vjeçare në Zvicërr, ndërroi jetë, ish futbollisti (portieri) i grupmoshave të reja të Lirisë, më pas junior dhe anëtar i ekipit të parë të Getoarit, dhe së fundi pjesë e KF Arbana.

“Ka qenë mjaftë i talentuar, në kohën sa qe aktiv.

Ndërkohë, ai ka marrë pjesë në shumë evente të futbollit të vogël.

Lajmi për vdekjen tij, ka pikëlluar familjen, por dhe ish bashkëlojtarët dhe sportistët tjerë, që e njohën ate”, njofton klubi i Lirisë.