Valon Berisha starton kundër Marseille për ta shkruar historinë me Salzburg

Valon Berisha starton kundër Marseille për ta shkruar historinë me Salzburg

Sport prill 26, 2018 - 20:11
Formacionet zyrtare!

Mesfushori i njohur kosovar sonte do të paraqitet kundër skuadrës franceze Marseille

Valon Berisha me Salzburgun e tij janë mysafirë të Marseille në Velodrome sonte derisa Salzburg ka kujtime të mira me përballje me francezet.

Salzburg kishte barazuar në Francë dhe kishte fituar në Austri në këtë sezonë kur këto dy skuadra u takuan në kuadër të fazës së grupeve. /Express/

Formacionet zyrtare:

Olympic Marseille: Pele; Sarr, Rami, Luiz Gustavo, Amavi; Sanson, Lopez, Thauvin, Payet, Ocampos; Mitroglu

Salzburg: Walke; Lainer, Andre Ramalho, Caleta-Car, Ulmer; Haidara, Samassekou, Wolf, Valon Berisha; Hwang, Dabbur.