Publikohen formacionet zyrtare të West Ham dhe Stoke City - Starton Shaqiri?

Publikohen formacionet zyrtare të West Ham dhe Stoke City - Starton Shaqiri?

Sport prill 16, 2018 - 20:35
Formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të West Ham dhe Stoke City

Skuadra e Xherdan Shaqirit sonte do të zhvillojë njërën prej ndeshjeve më kruciale të këtij sezoni ku do të vendoset a do të qëndrojë apo jo kjo skuadër në Premier Ligë.

Stoke do të jenë mysfirë të skuadrës londineze, West Ham, e cila po ashtu ende nuk e ka siguruar pjesëmarrjen në Premier Ligë.

Xherdan Shaqiri do të starton në këtë ndeshje. /GazetaExpress/

West Ham: Hart; Zabaleta, Ogbonda, Rice, Cresswell; Masauku, Noble, Kouyate, Fernandes; Joao Mario, Arnautovic

Stoke City: Butland; Zouma, Shawcross, Martins Indi, Pieters; Allen, Badou; Bauer, Shaqiri, Ramadan; Diouf.