Tensione në ndeshjen e Superligës, ka edhe të arrestuar

Tensione në ndeshjen e Superligës, ka edhe të arrestuar

Sport shkurt 25, 2018 - 14:57

Janë rikthyer incidentet në futbollin kosovar, shkruan zeri.info.

Tensione ndërmjet dy tifozerive në ndeshjen ndërmjet Llapit dhe Dritës.

Në fakt, policia ka intervenuar dhe i ka arrestuar disa tifozë. /Zëri/

Image