Liverpooli me një hap në çerekfinale

Liverpooli me një hap në çerekfinale

Sport shkurt 14, 2018 - 22:42

Liverpooli ka shënuar një fitore të thellë prej 0:5 në udhëtim te Porto, transmeton zeri.info

Sadio Mane (29', 53’,85’ ), Mohamed Salah (29') dhe Roberto Firmino (69’) shënuan për fitoren e gjigandit anlez.

Me këtë fitore, Liverpooli thuajse ka siguruar kualifikimin në çerekfinale./Zëri