Formacionet zyrtare: Porto – Liverpool

Formacionet zyrtare: Porto – Liverpool

Sport shkurt 14, 2018 - 19:56

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Porto – Liverpool

Porto dhe Liverpool kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45 në Portugali. 

Image