Olimpiada Dimërore: A jeni gati të rrini sonte zgjuar për Kosovën dhe garuesin e saj, Albin Tahiri?

Olimpiada Dimërore: A jeni gati të rrini sonte zgjuar për Kosovën dhe garuesin e saj, Albin Tahiri?

Sport shkurt 14, 2018 - 17:37

Albin Tahiri do ta zhvillojë sonte në orët e vona të natës garën e radhës, atë të lëshimit, e cila ishte shtyrë të dielën për shkak të erërave të forta, shkruan zeri.info.

Image

Skitari kosovar është i gatshëm dhe i motivuar të nxjerrë rezultat sa më të mirë nga kjo garë, e dyta për të, derisa deri në fund të Olimpiadës Dimërore do t’i ketë edhe tri gara të tjera.

Gara e sontme e Tahirit fillon në orën 03:30 me kohën lokale të Kosovës. /Zëri/

Image