Real Madrid – PSG, formacionet e mundshme

Real Madrid – PSG, formacionet e mundshme

Sport shkurt 14, 2018 - 11:42

Real Madridi dhe Paris Saint-Germaini do të zhvillojnë sonte ndeshjen e parë të së tetës së finales në Ligën e Kampionëve, raporton zeri.info

Ndeshja fillon në orën 20:45.

Formacionet e mundshme:

Real Madrid: Navas; Nacho, Ramos, Varane, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modrië; Bale, Ronaldo, Benzema.

PSG: Areola; Dani Alves, Marquinhos, Thiago Silva, Berchiche; Verratti, Diarra, Rabiot; Mbappé, Cavani, Neymar.