Juventus – Tottenham, kështu u mbyll ndeshja!

Juventus – Tottenham, kështu u mbyll ndeshja!

Sport shkurt 13, 2018 - 22:46

Është mbyllur tahmë ndeshja ndërmjet Juventusit dhe Tottenhamit, e vlefshme për të tetën e finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info.

Ndeshja ka përfunduar baras, 2:2. Gonzalo Higuain ka realizuar dy gola për Bianconeri, të dytin nga penalltia, ndërsa e ka humbur edhe një penallti në fund të pjesës së parë. Kurse, për mysafirët nga Londra shënuan Harry Kane dhe Christian Eriksen. /Zëri/