Kjo është sozia më reale e Lionel Messit

Kjo është sozia më reale e Lionel Messit

Sport shkurt 11, 2018 - 22:33
Kjo është sozia më reale e Lionel Messit

Çdo ditë kemi lajme për njerëzit nëpër botë që i ngjasojnë yllit të Barcelonës, Lionel Messi.

I fundit që ishte shfaqur e që jetonte, ishte një tifoz i madh i argjentinasit në Iran.

Por tani në rrjetet sociale po qarkullon një fotografi që daton në më shumë se 100 vite.

Fotografia kurioze është shpërndarë në Twitter dhe ka përhapur interesim të madh anembanë botës.

“Lionel Messi mund të bëjë gjithçka, këtu e shohim duke punuar në një minierë qymyri në jugun e Uellsit në vitin 1904”, thuhet në postim./Lajmi.net/

Image