Prishtina 01 fiton edhe ndeshjen e katërt, mposht Sllogën

Prishtina 01 fiton edhe ndeshjen e katërt, mposht Sllogën

Sport janar 14, 2018 - 08:24

Prishtina 01 ka arritur ta fitojë edhe ndeshjen e katërt me radhë në turneun që po mbahet në Ulqin.

Ata shënuan fitore me rezultat 6:3 ndaj Sllogës.

Oso Gjinovci shënoi dy herë, sikurse që bëri edhe Agron Rexha.

Nga një herë golin e gjetën Malush Qerimi dhe Getart Hyseni.

Kjo është fitorja e katërt në katër ndeshje për Prishtinën 01. /Gazeta Olle/

Image 
Image 
Image