Loriku i tregon djalit të tij rrënjët! Shfaqet më atdhetar se kurrë!

Loriku i tregon djalit të tij rrënjët! Shfaqet më atdhetar se kurrë!

Sport janar 12, 2018 - 21:24

Ai është një nga futbollistët më të njohur dhe më të dashur në vendin tonë.

Këtë herë ish-kapiteni i Kombëtares tonë Lorik Cana ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet me djalin e tij në të cilën i ka treguar kalanë e Krujës.

Loriku ka qenë gjithnjë mjaft  i dhënë sa i përket frymës patriotike dhe një fakt të tillë e tregon edhe këtë herë duke ia trashëguar edhe vogëlushit të tij.

Image