“Përfundova në psikiatri nga ai”, Fjolla Morina thotë se u rrah nga Fisnik Syla [video]

“Përfundova në psikiatri nga ai”, Fjolla Morina thotë se u rrah nga Fisnik Syla [video]

Showbiz May 21, 2024 - 18:44

Fjolla Morina ka folur për herë të parë për martesën e saj me Fisnik Sylën.

Në emisionin “Zona Zero”, këngëtarja tha se po vazhdon të merret me gjykata për gjetjen e armës katër vjet më parë në kufirin shqiptar, armë kjo e cila i takonte Sylës.

Ajo poashtu zbuloi se Syla ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj, dhe për shkak të tij, ka përfunduar vetë në psikiatri.

Ndiqni videon e mëposhtme për të kuptuar deklaratat e saj të plota.