Rita Ora shihet duke dalë nga palestra në New York City

Rita Ora shihet duke dalë nga palestra në New York City

Showbiz November 18, 2023 - 11:39

Rita Ora u pa duke dalë nga palestra në New York City të enjten pas një stërvitje intensive.

Këngëtarja, 32 vjeçe, tregoi muskujt e saj të barkut e veshur me një bluzë të zezë të shkurtër dhe pantallona të ngushta të zeza, të cilat i vishte nën pantallona gri të gjera.

Ajo përpiqej të dukej e rezervuar me syze të zeza dhe e plotësoi pamjen me një palë atlete sportive, shkruan DailyMail.

Image

 

Image