Kiara dhe Luizi ndajnë një moment romantik me fansat, shkëmbejnë puthje në Milano

Kiara dhe Luizi ndajnë një moment romantik me fansat, shkëmbejnë puthje në Milano

Showbiz September 19, 2023 - 22:16

Që nga edicioni i dytë i ‘Big Brother VIP Albania’, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, janë çifti më i përfolur i skenës shqiptare.

Ata e nisën dashurinë e tyre dhe e kurorëzuan me martesë gjatë kohës sa ishin pjesë e spektaklit të madh televiziv.

Ndërsa pas daljes nga shtëpia e famshme, ata janë shumë aktivë me projekte të njëpasnjëshme, ndërsa udhëtimet janë shumë të shpeshta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)