Young Zerka dhe Majk sjellin këngën e re “Ku je bre”

Young Zerka dhe Majk sjellin këngën e re “Ku je bre”

Showbiz March 27, 2023 - 09:26

Artistët shqiptarë, Young Zerka dhe Majk, kanë prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Ku je bre” mban titullin bashkëpunimi i tyre, i cili është kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale.

Teksti është shkruar nga vetë këngëtarët, kurse për producimin u kujdes Alandy.

Videoklipi ndërkohë u realizua nga produksioni i njohur shqiptar, Max Production.

Kënga, e cila është tejet ritmike, besohet që do të pritet mirë edhe nga publiku e fansat.

Të plotë tashmë mund ta gjeni në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të Young Zerkës.

Pak orë pas lansimit, kjo këngë mori mijëra klikime dhe komente pozitive të shumta.