Momenti ikonik kur Vedat Bajrami futet në BBVK [video]

Momenti ikonik kur Vedat Bajrami futet në BBVK [video]

Showbiz January 23, 2023 - 23:18

Nata e sotme e spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ka nisur me surpriza të mëdha.

Kësisoj, kastit të banorëve të shtëpisë së “Vëllait të Madh” i është shtuar edhe një konkurrent i ri, aktori komedian Vedat Bajrami.

E për ta pritur tek dera ka shkuar Arta, që njëherësh është kolege e Vedatit. Por, që t’i shihni reagimet e dyshes dhe banorëve të tjerë, shikojeni videon në linkun e mëposhtëm.