Fifi publikon këngën e re

Fifi publikon këngën e re

Showbiz December 01, 2022 - 21:06

Këngëtarja Fifi ka sjellë projektin më të ri muzikor.

Kjo këngë vjen në bashkëpunim me këngëtarin e ri Tribal dhe titullohet “Trauma”.

Kënga është me motive dashurie.