Zbulohen pamjet nga shtëpia e “Big Brother VIP Albania”

Zbulohen pamjet nga shtëpia e “Big Brother VIP Albania”

Showbiz November 30, 2022 - 18:38

“Big Brother VIP Albania 2” pritet të fillojë në dhjetor të këtij viti.

Lori Hoxha ka publikuar disa foto nga ndërtesa ku edhe kanë filluar punimet e shtëpisë së BBV-së.

Deri më tani janë konfirmuar dy emra të cilët do të jenë pjesë e këtij formati, ato janë Kiara Tito dhe Jori Delli.

Ndërsa edicioni i sivjetmë do të drejtohet si zakonisht nga moderatorja Arbana Osmani.

Shtëpia ku ata do të qëndrojnë do të vijë e rikonceptuar me një arredim ndryshe dhe punimet për të produktin final tashmë janë drejt përfundimit.

Image