Adele u zhduk nga skena gjatë performancës në Las Vegas, fansat mbetën të hutuar

Adele u zhduk nga skena gjatë performancës në Las Vegas, fansat mbetën të hutuar

Showbiz November 20, 2022 - 22:56

Këngëtarja britanike, Adele, e ka lënë publikun të habitur në spektaklin e saj në Las Vegas, pasi në një çast është zhdukur nga skena.

34-vjeçarja duket të jetë zhdukur në ajër gjatë një performance si pjesë e shfaqjes së saj të shumëpritur në Las Vegas të quajtur “Weekends with Adele” (“Fundjavat me Adele”).

Një video nga performanca e Adele në Colosseum në Caesars Palace në Las Vegas, është shpërndarë në Twitter.

Me mbishkrimin: “Ku dreqin shkoi?”, videoja tregon këngëtaren duke ngritur krahët gjatë duartrokitjeve të vazhdueshme përpara se një dush me konfeti rozë të bie rreth saj, me ç’rast këngëtarja u zhduk.

“Unë u tremba për një sekondë kur ndodhi kjo, pyeta: ‘Ku është ajo?!’”, pranoi një fanse në komentet poshtë videos, ndërsa të tjerët shkruan se mendojnë të njëjtën gjë.

Ishte e paqartë sesi Adele arriti të zhdukej kaq shpejt nga skena, duke i lënë fansat në audiencë mjaft të hutuar.

Seria e performancave të këngëtares në Las Vegas fillimisht ishte menduar të niste në janar të këtij viti, por falë pandemisë së koronavirusit, pati një vonesë të madhe dhe ato duhej të shtyheshin.