“U pikëlluam”, Dua Lipa për vdekjen e Mbretëreshës Elizabeth II

“U pikëlluam”, Dua Lipa për vdekjen e Mbretëreshës Elizabeth II

Showbiz September 09, 2022 - 08:32

Këngëtarja e njohur Dua Lipa ka reaguar në rrjetet sociale pas vdekjes së Mbretëreshë Elizabeth II. Sipas saj, kjo humbje e ka pikëlluar shumë dhe shpreson që familjarët e saj të gjejnë forcë në një kohë kaq të vështirë për ta.

Në foton e publikuar nga Dua Lipa, mbretëresha shihet gjatë kurorëzimit të saj.

“U pikëlluam kur dëgjuam për vdekjen e Mbretëreshës Elizabeth II. I urojmë forcë familjes dhe të dashurve të saj në këtë kohë thellësisht të vështirë. Mbretëresha Elizabeth II më 4 Qershor 1953, e veshur me fustan të dizajnuar nga Norman Hartnell për ceremoninë e saj të kurorëzimit. Foto nga Central”, ka shkruar Dua Lipa. /tvklan 

Image

Image