Shije dhe muzikë shqiptare, Rita Ora na tregon “tutorialin” e saj të taratorit perfekt [video]

Shije dhe muzikë shqiptare, Rita Ora na tregon “tutorialin” e saj të taratorit perfekt [video]

Showbiz April 25, 2022 - 10:36

Me një video “tutoriale” për ndjekësit e saj për “taratorin perfekt”, Rita Ora na provoi edhe një herë se është një shqiptare e vërtetë.

Ajo ka treguar të gjithë procesin me një video të shkurtër në Tik Tok, ndërsa në fund shfaqet duke e shijuar.

Sigurisht përveç gatimeve nuk mund të mungonte as muzika shqiptare në sfond.

E keni parë Rita Orën më shqiptare se kaq?/report-tv