Kida dhe Ledri paralajmërojnë këngën e re

Kida dhe Ledri paralajmërojnë këngën e re

Showbiz April 19, 2022 - 21:13

Dy këngëtarët e njohur, Kida dhe Ledri Vula kanë paralajmëruar këngën e re.

Kënga e cila pritet të lançohen shumë shpejt titullohet me emrin “Tdu”.

Projektin e kanë paralajmëruar vet artistat nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale.

Ndërkoheë, kujtojmë se, ky pritet të jetë bashkëpunimi i dytë i dyshes, pasi i pari ishte “Dale Dale” së bashku me Butrint Imerin, i cili ishte bërë hit në trojet shqiptare. /Zeri