Emina Çunmulaj, nënë për herë të tretë

Emina Çunmulaj, nënë për herë të tretë

Showbiz September 15, 2021 - 10:42

Modelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj është bërë nënë për herë të tretë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë modelja, përmes rrjetit social Instagram.

“Djali im është këtu. Sha Yosef Nazarian. Zemra ime është plotë. Njeriu im i vogël, tashmë më keni mësuar kaq shumë gjëra.Nuk kishte të bënte me atë se kur do të lindje, ishte kur donit të vinit dhe më mësuat se në jetë asgjë nuk jepet kur e dëshironi, por më shumë kur është e destinuar të vijë në rrugën tuaj. Faleminderit për këtë mësim dhe për shumë të tjerë që do të vijnë”, ka shkruar Emina në postimin e saj.

Kujtojmë se modelja shqiptare është e martuar me Sam Nazarian, çifti janë prindër edhe të dy vajzave të tjera. /Zëri