Kastriot Tusha publikon këngën e re

Kastriot Tusha publikon këngën e re

Showbiz July 15, 2021 - 13:30

Kastriot Tusha, tenori i njohur shqiptar ka publikuar këngën e re.

Projekti muzikor quhet " Dicitencello Vuie" dhe është i shoqëruar me videoklip.

Për më shumë shikojeni videon: