Prindërit e Rita Orës postojnë foto nga Vlora dhe Patoku

Prindërit e Rita Orës postojnë foto nga Vlora dhe Patoku

Showbiz July 08, 2021 - 15:13

Prindërit e këngëtares së njohur Rita Ora kanë nisur pushimet verore në Shqipëri.

Besniku dhe Vera njoftuan për këtë pushim, për të cilin ndihen të lumtur. Kjo dëshmohet edhe nga fotot e postuara në Isntagram për ndjekësit e vet.

Në postimin e saj në Instagram shkruhet: Pushime në Shqipëri./shekulli

Image