Kaney West dhe Irina Shayk zyrtarisht bashkë, kapen mat në Francë

Kaney West dhe Irina Shayk zyrtarisht bashkë, kapen mat në Francë

Showbiz June 09, 2021 - 19:36

Kanye West dhe Irina Shayk kanë konfirmuar thashethemet se janë në një lidhje romantike, pasi u fotografuan në një “arratisje romantike” në Francë, vetëm pak kohë pasi reperi u ndaj nga Kim Kardashian.

44-vjeçari është parë duke shëtitur me supermodelen ruse në Provence, Francë në ditën e lindjes së tij. Mësohet se çifti po qëndrojnë në hotelin luksoz Boutique Villa La Coste, së bashku me një grup miqsh.

Reperi dhe modelja janë njohur që në vitin 2010, kur ajo u shfaq në videoklipin e këngës së tij, “Power”. 35-vjeçarja ka qenë gjithashtu pjesë e pasarelës për koleksionin e modës vjeshtë/dimër të Kanyes, në Paris, gjatë vitit 2012./A2

Image

Image