Infektuar: 107497
Shëruar: 104054
Vdekur: 2245
Rihanna shkon në klub me të brendshme

Rihanna shkon në klub me të brendshme

Showbiz June 07, 2021 - 20:16

Rihanna është parë në të brendshme derisa ka shkuar në klubin Delilah të dielën në mbrëmje

Rihanna është parë në veshje të çuditshme derisa është parë duke dalë me disa shokë në Hollywood të dielën në mbrëmje.

Këngëtarja dhe pronarja e Savage x Fenty, është parë më një palë të brendshme të zeza mandafshi.

Ajo ka pasur të theksuar buzët me buzëkuq të theksuar derisa është fotografuar para Delilah në Los Angeles.

Image

Image

Image