Infektuar: 107497
Shëruar: 104054
Vdekur: 2245
Këngëtari kosovar dënohet nga policia për shkak të përdorimit të navigacionit

Këngëtari kosovar dënohet nga policia për shkak të përdorimit të navigacionit

Showbiz June 04, 2021 - 14:25

Këngëtari i njohur Neki Emra ka treguar se dje është gjobitur nga policia e Kosovës për shkak të përdorimit të navigacionit.

Emra ka thënë se navigacionin e ka përdorur edhe vet ai por edhe shumë të tjerë në shumë vende të botës.

“Dje policia me denoj per perdorim te navigacionit ne telefon(google maps). Kam shetit Ameriken, Evropen, Angline e shume e shume vende neper bote. Taxi, Uber, Lyft e njerezit e njofshem qe me kane vozitur, duke me perfshire edhe mua qe kam vozitur gjysmen e Evropes, kane perdorur google maps ne telefon per adresa dhe orientim. Oj Kosove o nana ime!”, ka shkruar ai në Facebook. /Zëri