Infektuar: 106538
Shëruar: 98223
Vdekur: 2213
Nuk foli asnjë fjalë në seancë, por deputetja Matoshi merr vëmendjen për veshjen [foto]

Nuk foli asnjë fjalë në seancë, por deputetja Matoshi merr vëmendjen për veshjen [foto]

Showbiz April 26, 2021 - 14:47

Deputetja e LVV-së, Adriana Matoshi, sikurse në seancat e kaluara, as në seancën e sotme nuk e ka folur asnjë fjalë, duke mos marrë fare pjesë në debatin ku po diskutohet për situatën me pandeminë.

Megjithatë Matoshi, e cila me profesion është aktore, ka arritur që të tërheqë vëmendje edhe sot me stilin e saj të veshjes, shkruan Zeri.info.

Ajo sot është paraqitur në seancë me një kapele dhe veshje mjaft elegante.

Zeri.info ju sjell fotografi të Adriana Matoshit:

Image

Image

Image