Infektuar: 106538
Shëruar: 98223
Vdekur: 2213
Rinor prezanton këngën e re

Rinor prezanton këngën e re

Showbiz April 20, 2021 - 20:04

Këngëtari Rinor ka publikuar së fundi këngën e tij më të re të titulluar “What the fuck”, shkruan zeri.info.

RINORI tashmë e ka dëshmuar disa herë shumanshmërinë e tij muzikor.

Në vitet e fundit ai ka krijuar dhe punuar me artistë të ndryshëm në të gjithë botën, duke përfshirë në vitin 2016 ai krijoi single-in debutues "Shot Calling" për motrën e tij Dafina, e cila është gjithashtu një kantautorë.

Kënga hyri në top 10 të top listave zvicerane DJ (Schweizer DJ-Charts) dhe u shfaq shpeshherë në kanalet muzikore MTV dhe VIVA. Me këngën e tij „ I Kissed You in Public“ ai tashmë ka arritur në mbi 320,000 transmetime të Spotify.

Qysh në fillim kënga “What the fuck” ka dhënë indikacione se po pëlqehet nga dëgjuesit. /Zëri