Infektuar: 105864
Shëruar: 96322
Vdekur: 2195
Nëna e Rita Orës tregon se ajo i bën edhe punët e shtëpisë - lan enët e i pastron banjot

Nëna e Rita Orës tregon se ajo i bën edhe punët e shtëpisë - lan enët e i pastron banjot

Showbiz April 16, 2021 - 19:00

Vera Ora, nëna e Rita Orës zbuloi më shumë për jetën e këngëtares.

Vera tregoi se Rita në shtëpi është si çdo vajzë normale dhe e ndihmon me punët.

“Rita e di që në familje jemi normalë, ajo duhet të lajë enët, të pastrojë banjën. I them hajde më ndihmo dhe nuk e dalloj nga fëmijët e tjerë. Mundohem ta trajtoj sa më thjesht sepse edhe asaj i vlen pasi më tutje do të përballet edhe me një jetë normale e jo vetëm famë”, u shpreh Vera në një emision në TopChannel.

Vera tregoi se nuk i ndërhyn aspak Ritës kur vjen puna tek çështjet e dashurisë.

“Nuk jap mendime direkte sepse nuk dua t’ia imponoj dhe nesër të mos jetë e lumtur. Ajo është e rritur dhe i merr vetë vendimet”, tha Vera, e cila në fund mori edhe një surprizë nga e bija, një videomesazh ku i shprehte dashurinë.