Infektuar: 73048
Shëruar: 61986
Vdekur: 1649
Fejohet ylli televiziv Paris Hilton për herë të katërt

Fejohet ylli televiziv Paris Hilton për herë të katërt

Showbiz February 18, 2021 - 15:27

Paris Hilton, ikona e modës dhe televizionit është fejuar me të dashurin e saj Carter Reum, në një ceremoni private në ambient tropikal në një ishull.

Këtë lajm e ka bërë të ditur edhe vet Hilton, duke publikuar disa fotografi të ëmbla nga momenti i ceremonisë, ku shihet çifti i veshur komplet në të bardha.

Përveç fotove, me fjalë emocionuese, Paris ka përshkuar këtë ngjarje të rëndësishme në jetën e saj: “Kur të gjeni shokun tuaj të shpirtit, ju nuk e dini vetëm atë. Ju e ndjeni atë. Dashuria ime dhe unë kemi qenë së bashku që nga takimi ynë i parë dhe për ditëlindjen time, ai organizoi një udhëtim të veçantë në parajsën tropikale. Ndërsa ecnim për darkë përgjatë plazhit, Carter na çoi në një kabanë të zbukuruar me lule dhe ra në njërin gju. Unë thashë po, po për gjithnjë. Nuk ka askënd me të cilin do të preferoja të kaloja përgjithmonë”./Zëri