Infektuar: 70185
Shëruar: 313132
Vdekur: 1616
Kristina Baki – modelja shqiptare duket magjepsëse duke pozuar para Renault Captur

Kristina Baki – modelja shqiptare duket magjepsëse duke pozuar para Renault Captur

Showbiz January 22, 2021 - 15:28

Modelja e njohur shqiptare Kristina Baki është prej fytyrave më të njohura në publikun shqiptar.

Me një stil elegant e pamje të bukur, ajo së fundmi në llogarinë e saj në Instagram ka postuar disa fotografi duke pozuar para veturës Renault Captur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kristinaë (@kristinabaki)

Veshjen e saj të zezë ajo e ka kombinuar me Capturin me ngjyrë të zezë, duke krijuar kështu disa pamje magjepsëse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kristinaë (@kristinabaki)

Vlen të ceket se modelja edhe më herët është parë duke pozuar pranë veturës Renault Captur dhe duket fanse e zjarrtë e këtij brendi.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kristinaë (@kristinabaki)