Infektuar: 55851
Shëruar: 49269
Vdekur: 1410
Babai i Dua Lipës publikon foto nga pushimet me “dhëndrin”, Anwari bën simbolin e shqiponjës me duar

Babai i Dua Lipës publikon foto nga pushimet me “dhëndrin”, Anwari bën simbolin e shqiponjës me duar

Showbiz January 14, 2021 - 11:34

Dukagjin Lipa, babi i këngëtares shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka publikuar fotografi nga pushimet në Meksiko.

Në këtë imazh të shpërndarë në rrjetin social Instagram, shihet Lipa i shoqëruar me të dashurin e vajzës së tij i cili ka pozuar duke bërë simbolin e shqiponjës, shkruan Zeri.info.

Anwar , është modeli i njohur dhe vëllai i motrave të famshme Bella dhe Gigi Hadid. /Zëri/

Image