Infektuar: 58399
Shëruar: 51081
Vdekur: 1466
“Ndjehem i nderuar”, Mirud u bën dedikim ndjekësve

“Ndjehem i nderuar”, Mirud u bën dedikim ndjekësve

Showbiz December 01, 2020 - 15:01
Detajet

Këngëtari Mirud nuk po ka të ndalur me suksesin e këngës së re.

Ai në llogarinë e tij zyrtare në Instagram, ka hedhur një video, me të cilën bërë një dedikim për ndjekësit e tij.

Këngëtari tha se është i lumtur që projekti i tij ‘Nëse vdes’, ka gjetur pëlqyeshmërinë e publikut shqiptar, duke u dëgjuar me qindra herë.

Kujtojmë që me këngën ‘Nëse vdes’, Mirud po merr pjesë në Festivalin e RTSH-së dhe është një nga pretendentët për të fituar.