Infektuar: 58399
Shëruar: 51081
Vdekur: 1466
 Rita Ora uron ditën e flamurit

Rita Ora uron ditën e flamurit

Showbiz November 28, 2020 - 17:25

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të uruar 28-nëntorin.

Në një postim në “Twitter”, Rita ka postuar fotografi me këpucë me flamurin shqiptar dhe krahas saj ka shkruar “Urime dita e Flamurit”.

“URIME DITA E FLAMURIT!!!! #28Nëntori Happy Independence Day #Albania”, ka shkruar Ora. /Zëri