Kastriot Tusha publikon këngë të re

Kastriot Tusha publikon këngë të re

Showbiz November 21, 2020 - 19:50

Kastriot Tusha, tenori i njohur shqiptar ka publikuar këngën e re.

Projekti muzikor quhet "Skenderbeu" dhe është i shoqëruar me videoklip.

Ky projekt është ne bashkëpunim me Gjin dhe Dardan Pepkolaj./Zëri