Infektuar: 35549
Shëruar: 21746
Vdekur: 939
Këngëtarja e njohur shqiptare, pozitive me COVID-19

Këngëtarja e njohur shqiptare, pozitive me COVID-19

Showbiz November 18, 2020 - 13:18

Këngëtarja shqiptare Eneda Tarifa ka dalë pozitive me COVID-19.

Ajo e bëri të ditur lajmin sot në mëngjes, në një lidhje direkte në Instagram, zbuloi se ka rezultuar pozitive në testin për koronavirus.

Këngëtarja e njohur thotë se është asimptomatike, përveç se ka humbur shijen dhe nuhatje, por është mirë me shëndet, ndërsa bën thirrje që të kujdeseni për veten.