Infektuar: 17139
Shëruar: 14787
Vdekur: 657
Sara Fani, bukuroshja që iu bashkua programit “E diell”

Sara Fani, bukuroshja që iu bashkua programit “E diell”

Showbiz October 13, 2020 - 21:49
Zbuloni detajet

Prej dy javësh ekipit të programit të së dielës në Top Channel, “E diell”, i është bashkuar edhe një emër i ri.

Bëhet fjalë për bukuroshen Sara Fani, e cila me paraqitjen e saj ka sjell freski në këtë emision të njohur të vikendit.

Image

Sara është fytyra më e re në ekran por ajo prej vitesh është pjesë e “Top Channel” si producente dhe bashkëautore e shumë programeve të njohura në këtë televizion.

Image

Bukuroshja nga Tirana që në paraqitjet e para bëri për vete shikuesit dhe pritet pa dyshim që së shpejti të shndërrohet në një personazh të dashur për publikun shqiptar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

E bukura Chocla ë Vdes per hyrjen e saj si llasticeë @ediell_topchannel @topchannelalbania

A post shared by Sara Fani (@sarafaniii) on