Infektuar: 17009
Shëruar: 14716
Vdekur: 656
Tuna Sejdi: Më bëhet mishi kokrra kur performoj në Shkup, i kam borxh për atë kush jam sot

Tuna Sejdi: Më bëhet mishi kokrra kur performoj në Shkup, i kam borxh për atë kush jam sot

Showbiz September 11, 2020 - 17:59

Tuna Sejdi do të performojë këtë të dielë në Shkup.

Këngëtarja e cila ka një karrierë të gjatë muzikore do të performojë këtë fundjavë në Shkup.

Përmes një postimi të bërë, Tuna ka shkruar se i bëhet mishi kokrra kur performon në vendin e saj, ndërsa ka shtuar se i ka borxh për atë që është sot.

“E dua çdo skenë, çdo vend ku perfomoj, por asgjë s’më bën mishin kokrra si kur performoj në Shkupin tim. Kthehem gjithmonë aty se i kam borxh për këtë kush jam sot dhe ndjej krenarinë aty për atë se i përkas atij”, ka shkruar Tuna.

Image