Infektuar: 70185
Shëruar: 313132
Vdekur: 1616
Familja e Dua Lipës viziton Kalanë e Butrintit

Familja e Dua Lipës viziton Kalanë e Butrintit

Showbiz September 10, 2020 - 14:35

Familja e Dua Lipës po qëndron për vizitë në Shqipëri.

Prindërit e Dua Lipës, motra dhe vëllai i saj po qëndrojnë për vizitë në Shqipëri, teksa po vizitojnë vendet turistike, shkruan lajmi.net.

Babai i Duas, Dukagjin Lipa, ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale disa fotografi të shkrepura nga Kalaja e Butrintit.

Në ato imazhe, ai shfaqet krah gruas, Anesa Lipa si dhe fëmijëve, Rina dhe Gjin Lipa.

“Kalaja e Butrintit, Shqipëri”, ka shkruar ai sipër fotografive që i ndau në rrjete sociale, ndërsa para pak kohe ishin për pushime edhe në Mal të Zi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Butrint Castle ë ë

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa) on