Infektuar: 17422
Shëruar: 14894
Vdekur: 657
Princ Harry dhe Meghan blejnë shtëpinë e tyre të parë

Princ Harry dhe Meghan blejnë shtëpinë e tyre të parë

Showbiz August 13, 2020 - 16:31

Princ Harry dhe Meghan Markle kanë blerë shtëpinë e tyre të parë sipas “Page Six”.

Një burim i afërt me Dukën dhe Dukeshën e Sussex raportoi se familja me tre anëtarë është zhvendosur në një rezidencë të re në Santa Barbara në korrik të këtij viti.

Një burim citon për gazetën se çifti mbretëror dhe djali i tyre Archie po kalojnë një kohë të bukur si familje, duke pasur privatësi të plotë ne shtëpin e parë të Meghan dhe Harry, transmeton Zeri.info