Infektuar: 14939
Shëruar: 12325
Vdekur: 611
Vitaminat revolucionare për flokë SugarBearHair – tani në GjirafaMall

Vitaminat revolucionare për flokë SugarBearHair – tani në GjirafaMall

Showbiz August 12, 2020 - 15:44

Vitaminat më të shitura për flokë në SHBA që nga viti 2016, dhe vitaminat e para botërore vegjetariane për flokë SugarBearHair, tani mund ti porositni në qendrën më të madhe tregtare të blerjeve online në Kosovë, në GjirafaMall.com, duke klikuar KETU. Të pasura me 14 vitamina të ndryshme, vitaminat amerikane SugarBearHair mundësojnë një ushqim esencial për rritjen e shëndetshme dhe shkëlqimin e flokut dhe thonjëve tuaj. Të liruara nga produktet shtazore, produktet e qumështit, dhe gruri, SugarBearHair janë të krijuara nga manaferrat natyrale, kanë shije të ëmbël, dhe nuk përmbajnë fare sheqer artificial dhe shije artificiale. 

Këto vitamina, që përdoren nga të dyja gjinitë dhe nga mosha mbi 13 vjeçare, janë të krijuara që të plotësojnë dietën tuaj të përditshme, ju japin energji, rrisin flokët dhe forcojnë thonjët, i japin shkëlqim lëkurës dhe përmirësojnë shëndetin e trupit tuaj, përmes  14 vitamina të ndryshme si: Omega 3; Vitamina B12; Vitamina C; Vitamina D2; Vitamina D; Vitamina E; Vitamina B2; Vitamina B6; Folic Acid; Biotine; Pantothenic Acid; Magnesium; Zink dhe VEGAN COLAGEN.

Me fjalë tjera, SugarBearHair janë të pasura me: 

Po aq vitamina A sa 4 filxhan me brokoli

Po aq vitamina C sa 1 filxhan me boronica të kuqe

Po aq vitamina B12 sa 4 vezë bio

Vitaminat më të shitura në SHBA, janë të preferuarat e shumë personaliteteve të famshme botërore, ndër to edhe të modeles së njohur amerikane Kylie Jenner.

Për të porositur vitaminat amerikane SugarBearHair, dhe për të rigjeneruar flokët tuaj klikoni KETU. Në Gjirafamall.com, apo qendrën më të madhe tregtare të blerjeve online në Kosovë, do të gjeni mbi 140.000 produkte nga kategori të ndryshme, veshmbathje, kozmetikë, produkte shëndetësore, produkte ushqimore, shtëpiake dhe shumë të tjera.

Të gjitha produktet vijnë me transport deri në shtëpinë tuaj kudo në Kosovë, ndërsa pagesën mund ta bëni me para në dorë pasi e pranoni porosinë, apo me kartelë bankare. Nëse nuk keni porositur online më parë dhe ju duhet ndihmë rreth porosisë, stafi i GjirafaMall do të ju ndihmojë përmes bisedës livechat në www.gjirafamall.com, në Facebook, apo përmes numrave të telefonit +383 49 39 00 39 dhe +383 49 47 00 47, të cilët mund ti kontaktoni edhe në Viber dhe Whatsapp.

Ky është artikull i sponzorizuar.