Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Del në shitje shtëpia fantastike e DJ-it të famshëm

Del në shitje shtëpia fantastike e DJ-it të famshëm

Showbiz July 30, 2020 - 19:37

Calvin Harris ka vënë në shitje shtëpinë e tij të jashtëzakonshme  për më shumë se 5 milionë dollarë pas dy vjetësh pasi e bleu atë nga një DJ tjetër superstar.

Fituesi i çmimit Grammy ka azhurnuar portofolin e tij të gjerë të pasurive të patundshme, por tani ka vendosur të shesë shtëpinë e tij prej 6000 metrash katrorë.

Ai e bleu pronën pak më shumë se dy vjet më parë nga DJ dhe producenti Steve Angello për pak më shumë se 4 milionë dollarë.

Artisti gjithashtu lëshoi me qira shtëpinë e tij me koston prej 25,000 dollarë në muaj, përpara se të ulte çmimin në vetëm nën 20,000 dollarë në muaj.

Më poshtë mund të hidhni një sy brena pronës së jashtëzakonshme të DJ-it.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image