Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Sonte publikohet albumi i Mozzik-ut

Sonte publikohet albumi i Mozzik-ut

Showbiz July 30, 2020 - 18:18

Sonte në orën 00:00 publikohet albumi i shumëpritur I Mozzikut.

Reperi ka njoftuar fansat e tij tash e një kohë të gjatë se albumi i cili titullohet “Mozzart” posedon 20 këngë.

Brenda tij është një këngë kushtuar vajzës së tij, një bashkëpunim me vëllanë Getinjon dhe një tjetër me Kidën, pas “PP”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on