Infektuar: 9274
Shëruar: 5190
Vdekur: 269
Vetëm 30 vjeçe, këngëtarja e njohur investon në vilën superluksoze

Vetëm 30 vjeçe, këngëtarja e njohur investon në vilën superluksoze

Showbiz July 12, 2020 - 20:15

Është një ndër këngëtaret më të paguara dhe që karriera e saj ka pasur gjithnjë një trend në ngritje. Sigurisht që të ardhurat e mbledhura nga përftimet e saj muzikore, bukuroshja Taylor Swift nuk ka sesi të mos i investojë në pasuri të paluajtshme.

Së fundmi 30-vjeçarja ka blerë një tjetër shtëpi në New York, duke tërhequr vëmendjen e mediave rozë e po ashtu duke marrë komente shumë pozitive për stilin.

Kjo vilë trekatëshe përfshin mes të tjerash katër dhoma gjumi, 5 tualete, disa ballkone, një kopsht, një dhomë palestër dhe një pishinë të madhe. /tvklan.al

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image